Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Marcoen Beeks
Marcoen Beeks

Functie:
-Algemeen directeur
-Manager klantenrelaties
-Schade taxateur
-Inkoop Toyota
Email: mbeeks@beeks.nl

Ingrid Bouwmeester Beeks
Ingrid Bouwmeester Beeks

Functie:
-Financieel Directeur
Email: ibeeks@beeks.nl

Scarlet Beeks
Scarlet Beeks

Functie:
-Assistent Manager
-Magazijn
Email: scarlet@beeks.nl
Email: magazijn@beeks.nl

Marcel Hertzinger
Marcel Hertzinger

Functie:
-Verkoopleider
-Inkoop Toyota
Email: mhertzinger@beeks.nl

Wesley Jas
Wesley Jas

Functie:
-Verkoopadviseur
Email: wjas@beeks.nl

Rico Bierman
Rico Bierman

Functie:
-TSA (Toyota Service Adviseur)
-Receptionist
Email: rbierman@beeks.nl

Paul Wijk
Paul Wijk

Functie:
-Chef-Werkplaats
-1ste monteur
-APK keurmeester
E-mail: werkplaats@beeks.nl

Ed Rot
Ed Rot

Functie:
-1ste monteur
-APK keurmeester
-Diagnose-specialist
E-mail: werkplaats@beeks.nl

Raouf al-Yousif
Raouf al-Yousif

Functie:
-1ste monteur
E-mail: werkplaats@beeks.nl

Tjeerd Peters
Tjeerd Peters

Functie:
-Garantie
-Back Office
E-mail: garantie@beeks.nl

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie-instellingen aanpassen.